KONCERTY

NIEKTÓRE SYTUACJE - recital Katarzyny Groniec

Katarzyna Groniec, laureatka głównej nagrody Bardiniego, jesienią powróciła z nowym programem po prawie dwóch latach przerwy.
W grudniu 2019 roku po 60 koncertach promujących ostatnią płytę Ach! artystka zaplanowała przerwę w działalności, która z powodu pandemii trwała dłużej, niż to zostało przewidziane.

Niektóre sytuacje, to koncert składający się z piosenek śpiewanych od lat, ale też tych, które Artystka zawsze chciała zaśpiewać, w nowych aranżacjach, z nowym zespołem muzycznym. Trio w składzie na klawisze, bas i wokal. Od Kurta Weilla, przez Nicka Cave’a, Brella do Bacha. Wszystko połączone klasycznym i przetworzonym na potrzeby tego projektu fortepianem, przez krótkie cytaty z przebojów z lat 80-tych (Annie Lenox, Genesis, David Bowie, A-HA).

wystepują: Katarzyna Groniec - wokal, Adam Skrzypek - kontrabas, moog, bas, elektronika i Grzegorz Rdzak - pianino, syntezator, elektronika

 

cena biletu: 25 złotych

(z Katowicką Kartą Mieszkańca: 20 złotych) 

 

Uwaga! Z przyczyn organizacyjnych niedzielny recital Katarzyny Groniec jest przeniesiony do dużej sali koncertowej Miasta Ogrodów (budynek, przed którym odbywają się spektakle LOT).

 

Przedsprzedaż internetowa od 25 lipca (godz. 12:00) do 26 sierpnia, (godz. 15:00)

 KUP BILET